KONST / Litografier / Färglitografi 7685585
nr 768 5585
Färglitografi
signerad, komposition, motivets mått: 37x37
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:08:26
250 kr
150 kr
250 kr